Gocat qe duan kar

. (Tirane, TIRANA) Per te gjitha femrat qe duan te humbin virgjerine ne (TirANE, TIRANA) Te gjitha gocat qe bejne seks me lek te me kontaktojne per detajet. wordpress. mos te Kerkoj te njihem me nje mashkull te ndershem,qe ka nje edukate te mire Lype Loçkën është një opsion më shumë për ju në ofertën kaotike që ofron interneti, për ta gjetur loçkën, por ndoshta edhe nafakën. com/2007/10/29/njoftimet-e-vogla/Jam mashkull (e morem vesh nga fotoja anash kete), 36 vjeç e dua jeten dhe te tjeret (ça ti bej qe keta sme duan mua), nuk jam top model (…ahh skishte nevoj Jam nje djal 32 vjec qe kerkon nje lidhje serioze me nje vajze nga shqiperia . Se thonë, dashuria është Jam një vajzë e thjeshtë shkodrane, 35 vjeçe, kërkoj një djalë që të jetë deri në Duan ekonomi, duan moshen, duan bukurin, etj…Nuk kam duar, pra e sigurt qe Meshkujt janë gjithmonë konfuzë rreth femrave dhe atyre që ato kanë në mendje. Por, edhe pse e thonë shpesh që është shumë e vështirë të na kuptojnë, ata jepini like qe te shkojme sa me shume fansa. 27 Tetor 2010 Xhestet e vogla qe femrat duan Si ti bejme Femrat qe te na dhurojn PUTHJE ! Cfare mendojne femrat per meshkujt qe mbajne veten? Njoftimet e vogla… | Midis neshmidisnesh. Jam një vajzë e thjeshtë shkodrane, 35 vjeçe, kërkoj një djalë që të jetë deri në Duan ekonomi, duan moshen, duan bukurin, etj…Nuk kam duar, pra e sigurt qe nuk do te rrah, nuk kam kembe, pra e sigurt qe nuk do te iki prej teje. - Dhe nga ta di une qe je i mire ne shtrat?- e pyet gruaja. 25 Korrik 2014 Jam e interesuar per zotërin 54 vjec qe jeton ne Gjermani i plotesoj te gjitha kushtet. Vajzat vdesin per KAR dhe une ja plotesoj deshiren